کمپ ترک اعتیاد: تاثیر مواد مخدر برروی نیروی جنسی

کمپ ترک اعتیاد: تاثیر مواد مخدر برروی نیروی جنسی
در این قسمت از آموزش های کمپ ترک اعتیاد فرمانیه (بهترین و مدرن ترین کمپ ترک اعتیاد در شمال تهران) با انواع مواد مخدر و تاثیر آنها روی میل جنسی افراد و مشکلات دراز مدت این مواد مخدر آشنا خواهید شد. داروهای زیادی برای برطرف کردن مشکلات و نیازهای جنسی افراد در بازار موجود است. این داروهای خاص با توجه به نوع اختلال هایی که ایجاد می کنند باید توسط پزشک تجویز شوند زیرا ممکن است افرادی که دارای بیماری های خاصی هستند با استفاده از این داروها باعث ایجاد مشکل شوند.
 
گاهی ممکن است کسانی که به اختلالات جنسی مبتلا هستند از مواد مخدر استفاده کنند که مشکل آن ها را در کوتاه حل کند اما در دراز مدت باعث بروز مشکلات جدید و غیرقابل جبرانی در فرد می شوند.
 
 مطلب مرتبط: کمپ ترک اعتیاد: ترامادول چیست؟ و اعتیاد آن چه عوارضی دارد

انواع مواد مخدر  تاثیر آنها بر میل جنسی

  1. روان گردان ها: در جشن ها و مهمانی ها استفاده از قرص های روان گردان رایج شده. مهمترین این روان گردان ها قرص اکستازی و آمفتامین می باشد. این داروها توهم زا هستند و باعث انرژی کاذب در فرد می شوند. این داروها باعث کاهش میل جنسی نیز می شوند

  2. ماریجوانا: ماریجوانا نیز مانند بقیه مواد مخدر ممکن است تاثیر منفی روی میل جنسی فرد مصرف کنند گذارد. ماروجوانا در کوتاه مدت باعث ایجاد سرخوشی می شود ولی در بلند مدت باعث کاهش تستوسترون خون می شود و سپس کاهش توان و میل جنسی افراد می شود.

  3. ترامادول: ترامادول باعث کاهش حس لامسه می شود و باعث تخریب ساختار شخصیتی و کاهش میل جنسی و ایجاد افسردگی در فرد می شود.

  4. الکل: الکل نیز باعث کاهش حس لامسه می شود. الکل اثر معکوسی بر میل جنسی و توان جنسی دارد به این خاطر که الکل باعث بهم ریخت تعادل هرمونی بدن می شود و به سلول ها و کبد صدمه وارد می کند.

 مطلب مرتبط: کمپ ترک اعتیاد فرمانیه: مغز شما در هنگام مصرف مواد مخدر ماریجوانا چگونه تحت تاثیر قرار می گیرد