امکانات کمپ ترک اعتیاد خصوصی فرمانیه

امکانات کمپ ترک اعتیاد خصوصی فرمانیه

اگر به دنبال مرکز اقامتی جهت ترک انواع مواد مخدر، محرک و اعتیاد آور برای خود یا خانواده خود هستید، کمپ فرمانیه با امکانات بی نظیر در شمال تهران در خدمت شماست. از جمله امکانات این مرکز سم زدایی می توان به اتاق های VIP ، استخر، سالن بدنسازی، بیلیارد، تنیس روی میز، فوتبال دستی، مشاورین مجرب و متخصص حوزه ترک اعتیاد و ... اشاره کرد.

 

سهولت دسترسی به این مجموعه بسیار عالی است زیرا با خودروی شخصی فقط کافیست از طریق اتوبان های امام علی، صیاد شیرازی و یا خیابان پاسداران وارد اتوبان بابایی (صدر) شده و خود را به میدان نوبنیاد برسانید. با استفاده از مترو نیز کافیست به ایستگاه نوبنیاد برسید. کوچه کوهستان پنجم تقریبا نبش میاد نوبنیاد است به محض ورود به کوچه کوهستان پنجم کمپ ترک اعتیاد فرمانیه را مشاهده خواهید کرد.

کمپ ترک اعتیاد فرمانیه، نقشه

 

چرا کمپ ترک اعتیاد فرمانیه بهترین مرکز سم زدایی در تهران است

 

  1. این مرکز سم زدایی دارای مجوز از سازمان بهزیستی است.
  2. مشاورین متخصص و دارای مدارک در حوزه ترک اعتیاد و مواد مخدر در این مرکز فعالیت می کنند.
  3. در این کمپ ترک اعتیاد، جلسات ماتریکس به صورت منظم برگزاری می شود که به رهجویان کمک می کند تا بعد از خروج از این مرکز با آگاهی بالا و دانش بیشتری دور از مصرف مواد مخدر و اعتیاد آور باشند.
  4. امکانات رفاهی در این مرکز بی نظیر است.
  5. پرسنل این مرکز سم زدایی بسیار آموزش دیده بوده و در فرآیند ترک اعتیاد رهجویان کمک های بسیاری به آن ها می کنند.

 

 

برای آشنایی بیشتر با این مرکز اقامتی ترک اعتیاد و مشاوره تخصصی در این زمینه می توانید به تلفن های 02122290484 و 02122295499 و یا تلفن همراه 09121012666 تماس حاصل فرمایید.

 

 

آلبوم تصاویر کمپ ترک اعتیاد فرمانیه (بهترین و مدرن ترین کمپ ترک اعتیاد)