کمپ ترک اعتیاد فرمانیه: افزایش لذت جنسی دلیل اعتیاد به مواد مخدر

کمپ ترک اعتیاد فرمانیه: افزایش لذت جنسی دلیل اعتیاد به مواد مخدر

دیدگاه درمانگران مرکز ترک اعتیاد فرمانیه این است که بدون شک بسیاری از معتادین وجود دارند که انس اولیه آنان با مواد مخدر تحت تاثیر انگیزه‌ی موفقیت در امور جنسی و یا شاید کسب لذت‌های جنسی غیر معمول و یا استثنائی بوده است.

 

رابطه مشروبات الکلی و ماری جوانا با امور جنسی از نظر کمپ ترک اعتیاد خصوصی فرمانیه

 

رابطه مشروبات الکلی و ماری جوانا با امور جنسی از نظر کمپ ترک اعتیاد خصوصی فرمانیه

 

اعتیاد به الکل یا مشروبات الکلی نمونه بسیار خوبی از آنگونه مواد مخدر است که غالبا به جهت خواص آن در تقویت قوای جنسی مصرف می‌گردد، به ویژه آنکه فرد را از بند قیود و موانع رها نموده و موجب ابراز آزادانه تمنیات جنسی وی که در حالت عادی مخفی می‌ماند می‌گردد و امکان آمیزش جنسی وی را فزونی می دهد.

بسیاری از مردم (مرد و زن) از احساسات جنسی سرکوب شده خود رنج می‌برند و خاصیت الکل این است که موانع بازدارنده و محدود کننده را از میان بر می‌دارد. نکته مهم این است که مصرف زیاد الکل، احتمالا مردان را از نظر جنسی ناتوان نموده و زنان را از رسیدن به ارضاء باز می دارد.

 

 مطلب مرتبط: کمپ ترک اعتیاد فرمانیه: مغز شما در هنگام مصرف مواد مخدر ماریجوانا چگونه تحت تاثیر قرار می گیرد

 

ماری جوانا ماده مخدر دیگری است که شهرت بسیاری برای تقویت نیروی جنسی دارد. پس از الکل ماری جوانا شاید متداول ترین ماده مخدر تفریحی در جهان باشد اما تاثیر آن بر فعالیت جنسی شناخته نشده است اگرچه تحقیقاتی در این مورد انجام گرفته است.

 

آزمایش درکتر اریک گود در رابطه با ماری جوانا و اثر آن بر رابطه جنسی افراد

هنگامی که دکتر «اریک گود» از دانشگاه ایالتی نیویورک از دویست نفر از مصرف کنندگان ماری جوانا برای تشریح تاثیر این ماده‌ی مخدر بر آنان نظرخواهی نمود، نزدیک به سه چهارم افراد زیر پوشش مطالعه‌ی نمونه‌ای، مدعی شدند که ماری جوانا واکنش جنسی آنان را افزایش داده، و اظهار نمودند که ماری جوانا کیفیت تجربه جنسی را بهبود می‌بخشد، اما تمنای آنان را نسبت به کسی که جذابیتی دارد افزایش نمی دهد.

مصرف کنندگانی که به طور معمول ماری جوانا مصرف می‌نمایند ادعا نمودند که مصرف این ماده مخدر در ارضای جنسی آنان موثر بوده است. این نکته را باید بیافزایم که بعضی از ناظرین بر این باورند که افرادی که مصرف ماری جوانا را می‌آزمایند از رابطه ی جنسی بهتری برخورداند زیرا احساس می کنند که این ماده ی مخدر آنان را از موانع بازدارنده‌ی معمول رهانده و مستمسکی برای بروز رفتاری است که در حالت عادی نسبت به انجام آن احساس تقصیر و یا شرمساری می نمایند.

 

تاریخچه ای از اثرات مواد مخدر و پیدایش تاثیرات جنسی آن در دوران های مختلف

تحقیقات کمپ ترک اعتیاد خصوصی فرمانیه نشان دهنده این است که در ایالات متحده مواد مخدری که به طور سنتی به عنوان تقویت کننده قوای جنسی شناخته شده عبارتند از: کوک، پیوت، پسیلوسیب، ماکسی کانا (که نام دیگر آن قارچ سحرآمیز است).

کوک که امروز به صورت کوکائین مد شده است سه هزار سال پیش به عنوان ماده مخدر برای مهمانی‌ها در میان اعضای خانواده‌ی سلطنتی «این کا» متداول بود. پیوت یک گیاه کاکتوس است که در جنوب ریوگراند در مکزیک یافته می گردد و از این گیاه مس کالین که ماده مخدری اوهام آور است گرفته می شود.

در میان این مواد مخدر ماده ای که پیش از همه به عنوان یک «داروی جنسی» ادعا می گردد قارچ اوهام آور «پسیلوسیب» است. در گذشته یک کشیش اسپانیایی در قرن هفدهم اظهار داشت افرادی که این قارچ را خورده‌اند شهوت جنسی آن‌ها برانگیخته شده است. دون ژوان نیز این قارچ را مصرف می‌نمود و در دویست سال اخیر در موارد بسیاری خاصیت شهوت آفرینی این ماده‌ی مخدر گزارش گردیده است.

 

فکر به افزایش لذت جنسی توسط مواد مخدر، دلیلی محکم بر لغزش دوباره

حقیقت این است که هیچ یک از این مواد تاثیر واقعی به عنوان تقویت کننده نیروی جنسی نداشته و نمی‌توان فردی را با دادن این مواد از نظر جنسی تحریک نمود. بهترین اثری را که می‌توان از این گونه مواد انتظار داشت کاهش قید و بندهای اجتماعی معمول و یا افزایش احساس لذت جنسی است. با این حال این آثار خود به تنهایی برای جلب بسیاری از مصرف کنندگان کافی بوده است و شکی نیست که اگرچه در مورد خواص یاد شده بسیار مبالغه و اغراق شده است اما آوازه بلند آن‌ها بسیاری از زنان و مردان را طی دو دهه‌ی اخیر به سوی خود کشانیده است.

 

فکر به افزایش لذت جنسی توسط مواد مخدر، دلیلی محکم بر لغزش دوباره

 

این روزها ماده‌ی مخدری که به عنوان ماده‌ی اثر بخش در امور جنسی شناخته شده کوکائین است و بسیاری از افرادی که به طور معمول کوکائین مصرف می‌نمایند با امید به کسب لذت بیشتر از زندگی جنسی خود به این عادت روی آورده اند.

 

 مطلب مرتبط: فرآیند لغزش (از نظر کمپ ترک اعتیاد خصوصی فرمانیه)

 

از دیدگاه مشاوران مرکز سم زدایی و قطع مصرف ما  این موضوع واقعا مهم نیست که فلان ماده‌ی مخدر بر روی امور جنسی تاثیر دارد یا نه. مصرف کنندگان هر ماده ای که به گمان آنان در تقویت قوای جنسی موثر می‌باشد به این امید دل خوش کرده اند، در نتیجه مرد یا زنی که باور دارد این مواد مخدر احساس جنسی او را تقویت می نماید یا موجب افزایش لذت جنسی او می‌گردد بدون شک از تاثیر آن مواد برخوردار می شود. 
اما نکته‌ی خطرناک این است که با مصرف این مواد و کسب لذت جنسی بیشتر مصرف کننده اتکای بیشتری بر استفاد‌ه‌ی از آن می‌یابد، زیرا حتی هنگامی که شما «خیال می‌کنید» که این مواد موثر می‌باشند باز هم امکان گرفتار شدنتان در چنگال آنها وجود دارد. زیرا در حقیقت همین خیال مبنای انواع بسیاری از اعتیادات و لغزش دوباره است.

 

تاثیر مواد مخدر بر روی نیروی جنسی 

 

تاثیر مواد مخدر بر روی نیروی جنسی

 

در این قسمت از آموزش های کمپ ترک اعتیاد فرمانیه (بهترین و مدرن ترین کمپ ترک اعتیاد در شمال تهران) با انواع مواد مخدر و تاثیر آنها روی میل جنسی افراد و مشکلات دراز مدت این مواد مخدر آشنا خواهید شد. داروهای زیادی برای برطرف کردن مشکلات و نیازهای جنسی افراد در بازار موجود است. این داروهای خاص با توجه به نوع اختلال هایی که ایجاد می کنند باید توسط پزشک تجویز شوند زیرا ممکن است افرادی که دارای بیماری های خاصی هستند با استفاده از این داروها باعث ایجاد مشکل شوند. 

گاهی ممکن است کسانی که به اختلالات جنسی مبتلا هستند از مواد مخدر استفاده کنند که مشکل آن ها را در کوتاه حل کند اما در دراز مدت باعث بروز مشکلات جدید و غیرقابل جبرانی در فرد می شوند.

  

 مطلب مرتبط: کمپ ترک اعتیاد: ترامادول چیست؟ و اعتیاد آن چه عوارضی دارد

 

انواع مواد مخدر و تاثیر آنها بر میل جنسی

روان گردان ها

در جشن ها و مهمانی ها استفاده از قرص های روان گردان رایج شده. مهمترین این روان گردان ها قرص اکستازی و آمفتامین می باشد. این داروها توهم زا هستند و باعث انرژی کاذب در فرد می شوند. این داروها باعث کاهش میل جنسی نیز می شوند.

ماریجوانا 

ماریجوانا نیز مانند بقیه مواد مخدر ممکن است تاثیر منفی روی میل جنسی فرد مصرف کنند گذارد. ماروجوانا در کوتاه مدت باعث ایجاد سرخوشی می شود ولی در بلند مدت باعث کاهش تستوسترون خون می شود و سپس کاهش توان و میل جنسی افراد می شود.

ترامادول 

ترامادول باعث کاهش حس لامسه می شود و باعث تخریب ساختار شخصیتی و کاهش میل جنسی و ایجاد افسردگی در فرد می شود.

الکل

الکل نیز باعث کاهش حس لامسه می شود. الکل اثر معکوسی بر میل جنسی و توان جنسی دارد به این خاطر که الکل باعث بهم ریخت تعادل هرمونی بدن می شود و به سلول ها و کبد صدمه وارد می کند.

 

کمپ ترک اعتیاد لاکچری فرمانیه

مرکز ترک الکل فرمانیه، بهترین کمپ ترک اعتیاد VIP در تهران:

تلفن: 02122290484 - 02122295499

همراه: 09106886964