لیست مراکز ترک اعتیاد در تهران ( معرفی 10 مرکز برتر با امکانات خاص)

اگر تصمیم به ترک مواد اعتیاد آور گرفتید یا میخواهید عزیزان خود را از چنگال اعتیاد نجات دهید احتمالا با این مشکل رو به رو هستید که بهترین مراکز ترک اعتیاد در تهران کدامند؟ در این شرایط داشتن یک لیست که مراکز مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده باشد و خدمات هر مرکز را معرفی کرده باشد می تواند راه گشای این مشکل باشد.
برای کمک به انتخاب بهتر در این مقاله لیست بهترین مراکز ترک اعتیاد خصوصی تهران را گردآوری کرده ایم.

1 ) مرکز ترک اعتیاد فرمانیه

مرکز ترک اعتیاد فرمانیه یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین مراکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران می باشد. دوره درمان در این مرکز شامل مراقبت های پزشکی، مراقبت های روان شناسی و روان درمانی به همراه پیگیری مراجعه کنندگان بعد از ترخیص و برگزاری کلاس های گروهی شرایطی را فراهم کرده که احتمال بازگشت به دام اعتیاد را به صفر برساند.
تیم تخصصی مستقر در مرکز فرمانیه شامل روانشناسان، پزشکان و روانپزشکان هستند که به صورت دائم با بیماران و وضعیت جسمی و روانی آنها در ارتباط می باشند.
مرکز ترک اعتیاد فرمانیه با فراهم کردن امکانات لاکچری شامل امکانات تفریحی مانند سالن های ورزشی و استخر، کلاس های آموزشی گروهی توانسته خود را در زمره بهترین کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران  جای دهد.

بهترین کلینیک خصوصی ترک اعتیاد در تهران

 

خدمات این مرکز شامل :

 • خدمات روانشناسی و درمانی
 • منوهای غذایی با کیفیت
 • درمان با تعویض خون
 • ایجاد سرگرمی های فکری
 • کلاس های گروهی و آموزشی

خدمات ویژه مراکز ترک اعتیاد خصوصی

آدرس :

پاسداران، میدان نوبنیاد، کوچه کوهستان پنجم، پلاک 1

راه های ارتباطی :

شماره تماس :

 

اینستاگرام :

 

 

 واتس اپ : 

 

تلگرام : 

 

 

برای مشاوره همین حالا با مرکز ترک اعتیاد فرمانیه تماس بگیرید:

 02126100813

 02126231821

 09126896964

 

خدمات و امکانات دیگر مرکز درمان اعتیاد خوب و لاکچری به صورت زیر است:

 1. مرکز درمان ترک اعتیاد تخصصی و لاکچری از پرسنلی مجرب و متخصص با مدرک تحصیلی بالا برای درمان افراد معتاد استفاده می‌کنند.
 2. امکانات بهترین مراکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران بسیار خاص و ویژه است شامل روش‌های درمانی علمی و به روز دنیا در زمینه ترک اعتیاد، آموزش‌های ویژه شامل آموزش به فرد و خانواده او و مشاوره‌هایی خاص در زمینه ترک اعتیاد به افراد معتاد است.
 3. همچنین در این مراکز لاکچری آموزش‌های تخصصی روان‌شناختی و روان‌پزشکی نیز زیر نظر پزشکان و روان‌شناسان متخصص و مجرب برای بیماران برگزار می‌شود.
 4. ارائه امکانات خاص به بیماران از جمله تغذیه در ترک اعتیاد مناسب هر فرد، اتاق‌هایی ویژه و لوکس برای افراد که اکثراً به‌صورت VIP است جزو خدمات معمول در انواع مرکز ترک اعتیاد خصوصی تهران است.
 5. امکانات رفاهی و تفریحی برای بیماران تحت درمان نظیر سالن‌های ورزشی ویژه برای شنا، والیبال، بسکتبال، پینگ پونگ، بیلیارد و …
 6. هدف اصلی بهترین مراکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران که به صورت تخصصی به درمان بیماران می‌پردازند، بهبود افراد معتاد و پاک ماندن آن‌ها برای همیشه است.
 7. پذیرش افراد معتاد در یک کمپ ترک اعتیاد تهران کار بسیار ساده‌ای بوده و هیچ دردسر و کاغذ بازی خاصی ندارد.
 8. با توجه به اینکه فرد یا خانواده او برای اقامت و درمان در این مراکز لاکچری هزینه بالایی را می‌پردازند، این مراکز هم برای درمان فرد معتاد از بهترین و مؤثرترین روش‌ها و الگوهای درمانی استفاده می‌کنند.

برای اطلاع از هزینه کمپ ترک اعتیاد 1403 به این مقاله سر بزنید .

ویژگی مرکز ترک اعتیاد لاکچری خدمات ویژه مراکز ترک اعتیاد خصوصی در تهران لیست بهترین مراکز ترک اعتیاد انتخاب مرکز تخصصی ترک اعتیاد مناسب

2 ) مرکز جمشیدیه :

مرکز ترک اعتیاد جمشیدیه کار خود را از 1387 با گرفتن مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور شروع کرد. روش های درمانی این مجموعه بر طبق روش های روز دنیا می باشد. در این مرکز ترک اعتیاد تهران هم وضعیت سلامت روانی و هم جسمانی فرد مبتلا به مصرف مواد مخدر مورد بررسی و توجه قرار می گیرد.

خدمات :

• اورژانس شبانه روزی
• پیگیری بیماران حتی بعد از ترخیص
• مطب دندانپزشکی
• رفتار درمانی

آدرس :

تهران، نیاوران، فیضیه، جنب پارک جمشیدیه، پلاک ۶۸

شماره تماس :

02122831037
09198070170

3 ) مرکز نیاوران :

این مرکز ترک اعتیاد رویکرد متفاوتی رانسبت به سایر مراکز برای کاهش احتمال بازگشت مصرف کنندگان در نظر گرفته است. رویکرد این مرکز آن است که از گروه های همتا برای کمک به معتادان استفاده می کند. گروه های همتا در واقع مصرف کنندگانی هستند که دوران اعتیاد خود را پشت سر نهاده اند.

خدمات :

به کار گیری تیم درمانی حرفه ای
ارائه خدمات مددیاری برای خانواده های مصرف کنندگان
آموزش و درمان خانواده بیمار و خود بیمار به صورت همسو با یکدیگر
کمک به درمان روحی روانی فرد مصرف کننده

شماره تماس :

021-22802575
021-22824615

آدرس :

تهران، نیاوران (خیابان باهنر)، جنب پمپ بنزین، کوچه مینا (کوچه تناولی)، پلاک ۲، ساختمان‌صورتی

4 ) مرکز ترک کوهیار :

این مرکز در یکی از بهترین مناطق تهران دایر شده و با فراهم کردن امکانات رفاهی و تفریحی فراوان برای مصرف کنندگان توانسته رضایت اکثر مراجعان خود را جلب کند و به این ترتیب جزو 10 مرکز برتر ترک اعتیاد تهران قرار گیرد.

خدمات :

منوی باز غذایی
امکانات کامل پزشکی
امکانات دیجیتالی شخصی
کلاس های آموزشی فردی و گروهی

آدرس :

تهران پارس فلکه دوم ، بین دوم و سوم ، خیابان 182 رحیمی طارمی ، نبش مظفری پلاک 55

شماره تماس :

9195565897
09331111021

5 ) نوروکمپ :

این مرکز با سابقه ی یک دهه فعالیت در زمینه ترک انواع مواد مخدر و فراهم آوردن تیم حرفه ای درمان، کادر با تجربه و محیطی دلنشین خود را در لیست بهترین مراکز ترک اعتیاد خصوصی تهران جای دهد. شعار این مرکز آن است که اعتیاد بیماری است و در این مرکز به دنبال درمان این بیماری هستند.

خدمات :

• حضور کادر فنی باتجربه اعم از پزشک و روان درمانگر
• امکانات تفریحی
• کلاس آموزشی
• اتاق های خصوصی و نیمه خصوصی

آدرس:

تهران، پاسداران، خیابان گل نبی ، خیابان ناطق نوری جنوبی ، کوچه لاجوردی غربی ، پلاک 22

تلفن تماس:

22890020
09123709242

6 )  ترک آکسون

مرکز ترک اعتیاد آکسون روند درمان تمام بیماران خود را بر مبنای روش های پزشکی قرار داده است. این مرکز یکی از مراکز ترک اعتیاد تخصصی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت می باشد مرکز ترک آکسون این تفکر را به دنبال دارد که درمان بیماران و خانواده‌های آنها باید در بالاترین سطح اتفاق بیفتد. جدیدترین متد درمانی ترک به همراه کادر مجرب پرستاران شبانه روزی جهت درمان بیماری اعتیاد در اختیار مراجعه کنندگان به کلینیک ترک اعتیاد آکسون میباشد.

خدمات :

بستری بیماران
سم زدایی سریع سم زدایی فوق سریع
خدمات اعصاب شناختی
رفتار درمانی

آدرس :

تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، بلوار آرش غربی، کنار گذر سمت راست، پلاک ۱۴

شماره تماس :

02122226222

7)  تهران پاک :

کلینیک تهران پاک از جمله مراکزی می باشد که طی سال ها فعالیت و درمان انواع مواد مخدر تجربیات فوق‌العاده‌ای کسب کرده است. این مرکز بیماران خود را با این باور درمان می‌کند که اولین قدم برای کمک به بیماران پیدا کردن راه حل درمان است. تمام روش های درمانی این کلینیک با توجه به ویژگی های هر فرد و شرایط بدنی او تجویز می شود. این کلینیک معتقد است کلید درمان انواع اعتیاد آن است که بتوانید با مشاوران و روان درمان آن بدون نگرانی صحبت کنید. تیم درمان این مرکز ترک اعتیاد شامل روانپزشکان، روان درمانان، پرستاران و پزشکان می باشد.

خدمات :

بستری در منزل
مشاوره ترک در منزل
ارائه درمان های فوق سریع
ارائه درمان سرپایی

آدرس :

تهران ، ضلع شمال شرقی میدان ونک، خیابان صانعی، پلاک 29 شماره 11

شماره تماس :

09121762259

مرکز ترک اعتیاد آجودانیه :

یکی دیگر از بهترین مراکز ترک اعتیاد در تهران مرکز آجودانیه میباشد. دوره درمان در این مرکز حدود ۲۱ روز است که با توجه به شرایط بیمار افزایش یا کاهش خواهد داشت. دوره ترک با معاینه و آزمایشات پزشکی شروع شده و برنامه درمانی تدوین می‌شود تا سم زدایی آغاز شود. در طول دوره سم زدایی مشاوره و روان درمانی نیز برای بیماران انجام خواهد شد. این مرکز از جمله معدود مراکزی هست که خدمات نوروتراپی و اصلاح عملکرد مغز را نیز انجام میدهد.

خدمات :

دوره های ترک اعتیاد
خدمات نوروفیدبک
خدمات ورزشی
خدمات تفریحی

آدرس :

پاسداران، خیابان دولت، قبل از چهار راه دیباجی، پلاک 139

شماره تماس :

02122564464

ترک اعتیاد دی :

کلینیک ترک اعتیاد دی فعالیت های خود را در زمینه درمان روانپزشکی متمرکز کرده است. این مرکز با درمان های دارویی و غیر دارویی، مشاوره و روش های روان درمانی سعی در درمان انفرادی و گروهی بیماران دارد. این مرکز تاکید دارد با پیدا کردن ریشه های اختلالات روانپزشکی می توان در درمان اعتیاد به روش چند وجهی موفق بود.

خدمات :

خدمات درمان دارویی و غیردارویی
درمان های گروهی و انفرادی
درمان سرپایی

آدرس :

خیابان میرداماد ، نفت شمالی، نبش کوچه سوم ، پلاک 38

شماره تماس :

75354 021

11 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام.. دوستان من دنبال کمپ خصوصی و وی آی پی میگردم. کسی هست واقعا و خدایی تجربه داشته باشه و بتونه معرفی کنه ـفقط خصوصی. مبلغش مهم نیست. چندجا تماس گرفتم همه مکانات رو میگن ولی نمیدونم نحوه برخورد و رسیدگی شون.. اگر کسی هست لطفا جواب بده

  پاسخ
 • من ۲۸۰ سی سی متادن میخورم چه خاکی به سرم کنم، البته تا دو روز بعدش دیگه نمی خورم ولی روز سوم دوباره ۱۴ تا قرص ۲۰ میخورم،اومدم ترک کنم نفسم بالا نمی‌ مد کسی می تونه کمکم کنه، ۱۸ ساله متادن می خورم خسته شدم.تو رو خدا کمکم کنید

  پاسخ
  • سلام همسر من ۴۰واحد متادون مصرف می‌کرد الان رسونه به یک سی سی
   روش ترکش هم تقریبا ۲سال طول کشید واحد واحد کم کرد پدرش دراومد
   الان برای نیم سی سی داره عذاب میکشم خدا بهش کمک کنه

   پاسخ
  • رضایی
   1 دی 1402 20:45

   با سلام.من 75 سالمه و بازنشسته هستم مدت زیاذی است که شیره مصرف میکنم بعلت هزینه بالا قادر نیستم شیره تهیه کنم تصمیم گرفتم قرص متادون مصرف کنم راهنمایی بفرمایید از کدام کلینیک و تحت چه شرایطی میتونم تهیه کنم….با سپاس فراوان

   پاسخ
 • یکی از این مراکز رو من پسرمو بردم واقعا عالی بود قبل از این که برم داشتم فک میکردم که بچمو بفرستم اونجا چقدر عذاب میکشه ولی واقعا خدماتشون خوب بود

  پاسخ
  • کاشکی اسم مرکزو میگفتین منم پسرم گل میکشه تازه دبیرستانو تموم کرده میخوام بفرستمش جایی که اذیت نشه

   پاسخ
   • یکی از یکی بدترن بابا نبرینش کمپ همینجا ترکش بدین

    پاسخ
    • دکتر سعید جلیلی نیکو
     27 مرداد 1401 09:52

     دوست عزیز لطفا چنین پیشنهاد پر خطری رو مطرح نکنید شما نمی دونید ماده ی مصرفی چه مخدری هست و چه عوارضی بعد از ترک وجود دارد

     پاسخ
  • ای کاش اسم اون کلینیک و میگفتین تا راحت تر میشد انتخاب کرد 🙏🙏

   پاسخ
  • سلام.وقت بخیر درصورت امکان بفرمایید تقریبا درچه تاریخی اقدام کردید و خواهشمندم لطف کنید ونام کلینیک را برای من هم بگید تا بنده هم از این فرمایش شما استفاده کنم

   پاسخ
  • سلام خودش با میل خودش رفت یا با زور به مرکز ترک اعتیاد بردید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست