بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران

کمپ ترک اعتیاد فرمانیه

پزشک متخصص

کمپ ترک اعتیاد فرمانیه با گردهم آوردن پزشکان متخصص سعی دارد موضوع اعتیاد به مواد مخدر را هوشمندانه و بر مبنی اصول علمی حل کند. وجود پزشکان و کمک گرفتن از آنها موجب می شود که فرآیند ترک با اصول درست پیش رود زیرا هرگونه ترک خودسرانه موجب آسیب بیشتر به بدن فرد مصرف کننده می شود.

روانشناسان

با توجه به اینکه فرآیند اعتیاد بیشتر روانی و ذهنی است لازم است ابتدا ریشه گرایش فرد به مواد مخدر آشکار شود. سپس با توجه به این دلایل برنامه‌ی مناسبی برای ترک در نظر گرفته شود. در طی دوران ترک نیز عواملی بروز خواهد کرد که نیاز است فرد معتاد در مورد آنها با روانشناسان زبده صحبت کند.

ترک اعتیاد

ترک اعتیاد امری جسمانی و روانی می باشد. ما در کمپ ترک اعتیاد تهران معتقد هستیم لزوم داشتن ترک موفق و بدون بازگشت استفاده از روش های اصولی و متناسب با هر شخص می باشد بنابراین با گردهم آوری متخصصان حوزه ترک اعتیاد و برگزاری کلاس های آموزشی مختلف سعی بر کمک به تمام مصرف کنندگان داریم.

رفتار درمانی

مجموعه کمپ ترک اعتیاد در تهران فرمانیه با برگزاری کلاس های آموزشی و سمینارهای مختلف سعی دارد موضوع اعتیاد به مواد مخدر را به صورت ریشه‌ای درمان کند. کمپ ترک اعتیاد خصوصی فرمانیه به کمک این آموزش‌‌ها به بیماران خود آموزش می دهد که چگونه با کنترل ذهن و رفتارهای خود می توانند از بازگشت و مصرف مجدد مواد مخدر جلوگیری کنند.

برای مشاوره در زمینه ترک با مشاوران کمپ ترک اعتیاد تهران تماس بگیرید.

09106886964

بهترین کمپ ترک اعتیاد در تهران

مرکز ترک اعتیاد تهران، فرمانیه مفتخر است که با نزدیک به دو دهه فعالیت مفید در زمینه سم زدایی ترک اعتیاد توانسته به بهبود بسیاری از بیماران کمک کند. این کمپ ترک اعتیاد تلاش خود را بر جلب رضایت بیماران  خانواده هایشان معطوف کرده است. روش های درمانی این کمپ بر طبق روش های روز دنیا و بر اساس اصول علمی میباشد.

تصاویر کمپ ترک اعتیاد

برخی از امکانات کمپ ترک اعتیاد تهران

روش های به روز ترک

کمپ ترک اعتیاد فرمانیه با استفاده از روش های به روز از جمله روش تعویض خون و روش ماتریکس برای درمان بیماران خود اقدام میکند.

امکانات ورزشی

به منظور تقویت توان بدنی بیماران و مبارزه بهتر با مواد مخدر موجود در بدن آنها سالن ورزشی تهیه شده که بیماران می توانند طبق وضعیت بدنی خود در این سالن با وسایل ورزشی به تقویت جسم خود به راحت طی کردن مسیر سم زدایی خود کمک کنند.

ترک دائم

کمپ ترک اعتیاد تهران با پیگیری بیماران خود بعد از ترک و برگزاری گروه های درمانی بعد از ترخیص بیماران از ابتلای مجدد آنها به بیماری اعتیاد جلوگیری می کند.

امکانات تفریحی

گذراندن دوران ترک اعتیاد مشقات و فشار روانی فراوانی دارد به این منظور برنامه های تفریحی ازجمله استخر، میز بیلیارد و سایر بازی های گروهی و فکری فراهم شده است.

برگزاری کلاس آموزشی

کمپ ترک اعتیاد تهران تلاش می کند با برگزاری کلاسهای آموزشی و درمانی به بیماران کمک می کند تا مسیر درمانی خود را با سرعت و شناخت بیشتری طی کنند.

امکانات هتلینگ

برای آنکه بیماران درگیر دام اعتیاد بتوانند از راحتی بیشتری برخوردار باشند اتاق های خصوصی و نیمه خصوصی برای انها تهیه شده است تا بتوانند احساس راحتی بیشتری در این دوران داشته باشند.

برای مشاوره در زمینه ترک با مشاوران کمپ ترک اعتیاد تهران تماس بگیرید.

09106886964

خدمات ترک کمپ ترک اعتیاد تهران

کمپ ترک اعتیاد فرمانیه توانسته در سالهای فعالیت خود از درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر سر بلند بیرون بیاید. این مرکز در حوزه‌ی ترک انواع مواد مخدر خدمات خود را ارائه می دهد.

مشاوره با کمپ ترک اعتیاد فرمانیه

برای ارتباط با کارشناسان کمپ ترک اعتیاد

و دریافت راهنمایی اقامت

با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

1 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

  • سلام امکان ملاقات با بیمار هم وجود داره؟ هر چند وقت یک بار اجازه دارند با خانواده ملاقات کنن؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست