تست متادون تا چند روز مثبت است؟ ( متادون در تست اعتیاد استخدامی + ازدواج )

قرص متادون چند روز در بدن میماند؟ ( ایا قرص متادون ازمایش ازدواج را مثبت میکند؟)

متادون دارویی است که بیشتر در درمان هروئین یا اعتیاد به سایر مواد افیونی استفاده می‌شود. همچنین از متادون ممکن است برای درمان درد استفاده شود زیرا قیمت آن معمولا کمتر از سایر داروهای ضد درد مانند مورفین است.
گرچه متادون در کنترل علائم ترک و کاهش ولع مصرف تا حدی مفید است اما می‌تواند اعتیاد آور باشد. اگر شما یا یکی از عزیزانتان با سوء مصرف متادون یا اعتیاد دست و پنجه نرم می‌کنید لازم است سریع‌تر برای درمان و ترک متادون اقدام نمایید.

متادون پس از آخرین مصرف تا دو هفته در بدن قابل تشخیص است. عوامل مختلفی وجود دارد که ممکن است بر روی مدت زمان باقی ماندن این دارو در بدن تأثیر بگذارد. در ادامه مطلب بیشتر در مورد زمان ماندگاری متادون در بدن صحبت کرده و به این سوال پاسخ می دهیم که تست متادون تا چند روز مثبت است؟

برای مشاوره همین حالا با مرکز ترک اعتیاد فرمانیه تماس بگیرید:

 02126100813

 02126231821

 09126896964

 

قرص یا شربت متادون چند روز در بدن می ماند ؟

نظرات در مورد مدت زمان دقیق باقی ماندن متادون در بدن متفاوت است اما گزارشات از 2 تا 14 روز را نشان می‌دهد. با این حال متادون معمولا فقط تا 60 ساعت پس از مصرف آن در بدن فعال است. این بدان معناست که اگرچه ممکن است دارو برای مدت طولانی‌تری در بدن قابل تشخیص باشد اما اثرات دارو پس از دو تا سه روز کاملا از بین می‌رود.

نیمه عمر متادون بسته به تحمل فرد به مواد افیونی می‌تواند بسیار متفاوت باشد. برای فردی که عادت به مصرف مواد افیونی دارد مانند شخصی که به هروئین معتاد است، نیمه عمر متادون به طور معمول حدود 24 ساعت است. اما برای کسی که به مصرف مواد افیونی عادت ندارد نیمه عمر می‌تواند تا 55 ساعت باشد. بعد از گذشت پنج تا شش نیمه عمر دارو معمولا از بدن خارج می‌شود.

کمپ ترک اعتیاد لاکچری فرمانیه با داشتن مشاورانی حرفه ای در کنار شماس.

برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید

02126100813  – 02126231821

09126896964

 

حتما بخوانید: ماشروم چیست

 

متادون و آزمایش اعتیاد

متادون و آزمایش اعتیاد

آزمایش‌ هایی وجود دارد که می‌تواند برای شناسایی متادون در بدن فرد مورد استفاده قرار گیرد. رایج‌ترین آن‌ها آزمایش ادرار است. آزمایش ادرار اغلب دقیق‌ترین نوع آزمایش متادون در بدن افراد معتاد است.

موارد زیر انواع مختلفی از آزمایشاتی است که می‌تواند متادون را تشخیص دهد:

اثر قرص متادون چند روز در بدن میماند؟

متادون چند روز در ادرار میماند ؟ ماندگاری متادون در آزمایش ادرار یک ساعت پس از مصرف و حداکثر تا دو هفته پس از آخرین مصرف است.
آزمایش خون – این آزمایش وجود متادون را 30 دقیقه پس از مصرف و حداکثر سه یا چهار روز پس از آخرین استفاده تشخیص دهد.
آزمایش بزاق – از طریق تست بزاق مصرف متادون تا 10 روز قابل تشخیص است.
آزمایشات مو – استفاده طولانی مدت از متادون برای سه ماه (90 روز) از طریق مو قابل تشخیص است.

هر آزمایش بسته به تعدادی از فاکتورهای شخصی می‌تواند در مدت زمان تشخیص متادون در بدن متفاوت باشد. با این حال به طور معمول اعتقاد بر این است که ماندگاری متادون در بدن پس از 14 روز به طور کامل خارج می‌شود.

 

 

چه عواملی در مدت زمان باقی ماندن متادون در بدن موثر است؟

عوامل موثر در مدت زمان باقی ماندن متادون در بدن

همانطور که قبلا ذکر شد عوامل مختلفی می‌توانند در مدت زمان ماندن متادون در بدن فرد تأثیر بگذارند. در ابتدا هرچه فرد متادون بیشتری مصرف کند به احتمال زیاد تاثیر دارو در بدن او بیشتر خواهد شد. در مورد افرادی که به مدت طولانی متادون مصرف می‌کنند نیز به همین ترتیب است. متادون در بدن فردی که به مدت طولانی مصرف می‌کند تجمع می‌یابد و نسبت به کسی که فقط یکی دو بار مصرف کرده بیشتر قابل تشخیص است.

علاوه بر این افراد جوان معمولا می‌توانند متادون را سریعتر از افراد مسن از بدن خود دفع کنند. دلیل آن هم این است که افراد جوان و سالم اغلب متابولیسم سریعتری دارند که باعث می‌شود بدن بتواند سریعتر دارو را دفع کرده و از شر آن خلاص شود.

گرچه این دارو مطمئنا در محیط‌های پزشکی مفید است اما خطر سوء مصرف و اعتیاد را به دنبال دارد و مانند سایر مواد افیونی سوء مصرف متادون می‌تواند عوارض جانبی زیادی در فرد ایجاد کند. عوارض قرص متادون را بخوانید.

افرادی که از متادون سوء استفاده می‌کنند نیز در معرض خطر افزایش مصرف بیش از حد هستند. مانند سایر مواد افیونی در صورت عدم درمان صحیح، مصرف بیش از حد متادون می‌تواند خطرناک و حتی کشنده باشد.

متادون در تست اعتیاد ازدواج

افراد زیادی هستند که می‌پرسند آیا متادون تست اعتیاد را مثبت می کند؟ آیا قرص متادون مثبتی دارد؟ تست متادون تا چند روز مثبت است؟ در پاسخ باید بگوییمقرص متادون در تست اعتیاد مشخص نمی شود. در تست ازدواج و استخدام تنها مرفین سنجیده می‌شود و سایر مشتقات مورفین مانند متادون در این تست ها انجام نمی‌گیرد. بنابراین متادون تست ازدواج و استخدام را مثبت نمی‌کند. جزئیات هزینه آزمایش عدم اعتیاد ۱۴۰۲ را در این مقاله بخوانید.

متادون در تست اعتیاد استخدامی

عموما شرکت های برای استخدام از تست اعتیاد سه گانه یا 10 گانه استفاده می کنند که شامل سنجش متادون نیز می شود و مصرف متادون تا حدود 15 روز بعد از مصرف متادون در تست اعتیاد مشخص میشود.

دریافت کمک برای درمان اعتیاد به متادون

مبارزه با سوء مصرف و ترک متادون می‌تواند فوق العاده سخت باشد و بر تمام جنبه‌های زندگی فرد تأثیر بگذارد. گرچه ممکن است فردی که دچار اعتیاد به متادون است احساس درماندگی و تنهایی کند اما باید بدانید که تنها نیستید. گزینه‌های درمانی متعددی برای غلبه بر اعتیاد به متادون و آغاز زندگی جدید وجود دارد.

کمپ فرمانیه به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد خصوصی در تهران تعدادی از برنامه‌های درمانی مختلف را برای افرادی که از اختلالات مصرف مواد رنج می‌برند ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های ترک اعتیاد کمپ ترک اعتیاد همین امروز با متخصصان ما تماس بگیرید.

برای مشاوره همین حالا با مرکز ترک اعتیاد فرمانیه تماس بگیرید:

 02126100813

 02126231821

 09126896964

 


57 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام من متادون مصرف میکردم الان پانزده روز میگذه آیا تستم مثبه و این ترامادول هم تست رو چند روز از آخرین بار مصرف نشان میده داره و آیا برای ازدواج کیت چند گانه میزنن؟!

  پاسخ
 • سلام من متادون مصرف میکردم الان پانزده روز میگذه آیا تستم مثبه و این ترامادول هم تست داره و آیا برای ازدواج کیت چند گانه میزنن؟!

  پاسخ
 • سلام من متادون مصرف میکردم الان چهارده روزه که مصرف نکردم پس فردا هم تست دارم آیا مشخص میشه،وسوال اینکه ترامادول هم تست داره

  پاسخ
 • حال بد ته نداره. بعد ۱۸ روز تست زدم متادون مثبت شد‌. ۸ماه روزی یه ۴۰ میخوردم. از روز اول ترکم انقدر روحیم خوب بود که ثانیه شماری میکردم نه روز شماری. از اعتراف به اعتیاد پیش خانمم واسم سختر بود امشب. با تمام ذوق رفتم تست زدم ولی دیدم مثبت. امشب شکستم باز‌. خدا همه رو نجات بده

  پاسخ
 • دوستان برای استخدام به من نامه آزمایش عدم اعتیاد دادن رفتم آزمایش دادم چندساله متادون میخورم حتی شبشم متادون خورده بودم منفی شد،تستم شامل مرفین و آمفتامین و روانگردان‌ها وشیشه بود،فک کنم تستم ۳کاره بود،دیگه نمیدونم برا ازدواج چی میشه،

  پاسخ
 • سلام،اگر شما متادون مصرف میکنید باید تست متادون ازتون بگیرن تا مشخص بشه ولی اگه تست فقط مورفین و شیشه باشه متادون رو نشون نمیده و جواب آزمایش منفی خواهد بود مگر اینکه آزمایش واقعا کامل باشه از قبیل مورفین و شیشه و متادون و حشیش ،و تا جایی که من میدونم آزمایش عدم اعتیاد برای ازدواج و مراحل استخدامی فقط مورفین و شیشه مورد سنجش قرار میگیره

  پاسخ
 • سلام امروز بعد از ۱۹ روز ترک متادون تست خونگی دادم جوابش مثبت شد.حالم داغون شد.انتظارشو نداشتم.صد رحمت به تریاک و شیره سر یه هفته پاکی

  پاسخ
  • Morteza Yosefi
   28 مهر 1402 20:48

   سلام دوست عزیز میشه روش ترک کردین میشه بگین منهم نجات پیدا کنم من شش ماه هست تو دامش افتادم الان روزی 3تا40میل بعضی اوقات دوتا مصرف میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

   پاسخ
 • من امروز بعد ۸۰روز ترک متادون تو خونه کیت انداختم مثبت دراومد

  پاسخ
 • سلام ، من محسن هستم خودم متاسفانه به این نجاست متادون اعتیاد دارم ، همین مشکل رو داشتم از یک فرد خبره پرسیدم گفت بستگی به تست و کیت آزمایش داره ، آزمایشی که فقط مورفین و مشتقاتش رو نشون بده گرونه و اما کیتی که مورفین و متادون و ترامادول و غیره رو نشون بده خیلی ، خیلی گرونه یعنی همون کیت ده کاره که برای بعضی مراکز صرفه اقتصادی نداره مگر اینکه شانست برگرده و سر کیسه شل بشه که این احتمال خیلی کمه ولی متادون یه حسن داره که با کم کردن براحتی میشه ترکش کرد، انشالله هممون از شرش خلاص بشیم

  پاسخ
 • سلام
  آیا متادون در تست اعتیاد ازدواج مشخص میشه

  پاسخ
 • حامد افتحی
  12 مرداد 1402 18:43

  سلام آقای دکتر.
  من قراره برای بیمه است اعتیاد بدم متادون نشون داده میشه برا بیمه؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام ، خسته نباشید ، یه سوال در مورد قرص کلوناز داشتم ، چون خواب نداشتم دیروز و پریروز به اندازه نصف قرص کلوناز 2 میلی گرم مصرف کردم فقط دو روز و نصف قرص، برای گرفتن گواهینامه این نصف قرص کلوناز چند روز توی ادرار باقی میمونه و توی تست آزمایش معلوم میشه ، میشه لطفاً جوابمو بدین این خیلی برام مهمه که بدونم ، ممنونم

  پاسخ
 • سلام.من برای گرفتن کارت بهداشت واسه مغازم الان ۳ روزه متادون مصرف نکردم‌روز ۴ برم واسه آزمایش مثبت میشه یا منفی؟؟

  پاسخ
 • سلام.شما تو مقاله نوشتید که برای ازدواج و استخدام تست متادون منفی میشه.ولی در سوالاتی که پرسیده شده شما در جواب گفتید مثبت میشه بالاخره مثبت میشه یا منفی؟

  پاسخ
 • با سلام . من حدود ۶ ماه روزی ۲ عدد متادون ۴۰ مصرف میکردم الان ۲۰ روز ک قطع کامل مصرف کردم . وزن ۱۱۰ کیلو قد ۱۸۲ سانتیمتر . سوال اینکه الان آزمایش بدم جواب منفی میشه یا مثبت لطفا راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
  • Morteza Yosefi
   28 مهر 1402 19:04

   دوست عزیز چطوري تونستید ترک کنید باچه روشی من هم روزی دوتا یا سه تا 40 میلی مصرف میکنم شش ماهم هست که مصرف میکنم میتونید بگید چقدر اذیت شدید واز چه راهکاری استفاده کردید ممنون میشم جواب بدین 🙏

   پاسخ
   • فقط فقط متادون رو باید با خود متدون ترک کرد هرماه ۵میل از مصرفت کم کن اصلانم عجله نکن دوسالم طول بکشه مهم نیست ولی واقعااا تاثیر داره به مرور زمان تموم میشه من خودم حدودا چهرتا چهل میل مصرف داشتم طی حدودا دوسال پنج میل کم کردم و الان حدودا سه تا پنج میل روزانه مصرف دارم که انشالله تا وند ماه اینده تموم میشه

    پاسخ
   • فقط باید خودت بخوای
    منم مثل باقی، خودم خواستم، سرویس شدم، پاره شدم، ولی الان راحتم
    دوستانی که متادون مصرف میکنن دارن به کل بدنشون ضربه وحشتناکی میزنن، یکی میگفت بجای قرص هرویین مصرف کن، تخریبش کمتره
    حالا فک کنید چند چندین با خودتون
    زندگی سالم نعمت بزرگیه

    پاسخ
 • با سلام من مدت ۶ ماه مصرف متادون داشتم . بعد از ۱۴ روز از آخرین مصرف باز تست مثبت شد . ایا امکان داره بعد از ۱۴ روز باز تست مثبت بشه

  پاسخ
 • قبلا تریاک استفاده میکردم با قرص متادون ترک کردم الان ۲ روز متادون مصرف نکردم

  کلا ۵ روز متادون استفاده کردم
  داخل تست اعتیاد مشخص میشه ؟

  پاسخ
 • سلام.مگه این مراکز قانونی نیست؟ خب چرا باید اینجور باشه شاید یکی واقعا داره ترک میکنه زیر نظر دکتر

  پاسخ
 • محسنیان
  1 خرداد 1402 15:37

  سلام.یک سوال داشتم .یعنی کسی که تحت درمان هست و متادون مصرف میکند .شربت یا قرص…
  اگر برای آزمایش گواهینامه .هم تست بدهد.اعتیادش منفی میشود

  پاسخ
 • سلام یک هفته هست ک قرص متادون مصرف نمیکنم میخواستم بدونم آزمایش اعتیاد برای ازدواج مثبت میشه یا ن؟اگه مثبت میشه چند روز باید صبر کنم تا منفی بشه؟مصرفمم روزی ی دونه بوده
  ممنون میشم جواب مو بدین

  پاسخ
 • سلام،راننده هستم،مصرف قرص متادون دارم،آیا در تست های که پلیس راه بصورت سیار(ادرار) از راننده ها میگیره،مثبت نشون میده؟؟؟

  پاسخ
  • دکتر سعید جلیلی نیکو
   16 اردیبهشت 1402 16:00

   سلام دوست عزیز
   معمولا کیت هایی که برای تست استفاده میکنن بله مثبت نشون میده

   پاسخ
   • سلام دکتر،پس چطور دراین مقاله نوشته که متادون تست ازدواج یا استخدام رو مثبت نشون نمیده؟ولی شما درپاسخ سوالات دوستان گفتید،مثبت نشون میده؟

    پاسخ
    • حمیدرضا
     19 مهر 1402 22:14

     بنده یک جانباز هستم
     مجبورم قرص‌های متادون مصرف کنم باتوجه به اینکه ترکش در بدنم هست آرتروز گردن و کمر دارم قلبم را هم فنر زده‌ام فتق رو عمل جراحی کردم زانوی منم مشکل داره می‌شود ترک کنم

     پاسخ
   • سلام دکتر چه چیزی برای منفی کردن آزمایش متادون خوبه لطفاً کمک کنید

    پاسخ
    • فقط و فقط جوهر لیمو ، نه تنها برای متادن‌ بلکه برای تریاک و هرویین و کلیه مواد مخدر ، دو روز قبل از تست دادن اصلا مواد استفاده نکن ، و همش آب و نوشیدنی‌ و مایعات بخور ، اما به تنهایی کافی نیست ، یه مقدار جوهر لیمو از عطاری میخری‌ ، خیلی ترش‌ هست ، هر موقع میخوای مایعات بخوری یکم ازش رو داخلش‌ حل کن ، خیلی کم چون ترش هست ، اگر از ترش بودن بدت‌ نمیاد زیادتر‌ استفاده کن بهتره

     پاسخ
     • مطمئنی واسه استخدامی مصرف متادون ۲ روز قبل ازمایش مصرف نشه با خوردن جوهر لیمو نشون نمیده؟

   • آریا عفیفی
    1 آذر 1402 07:07

    درود خدمت دوستان بنده ۱۲سال کار اداری دارم و هر بار تست میگرفتن ۳گانه بود و متادون رو نشون نمی‌داد. امسال که ۱۴۰۲میشه قرارشد که استخدام بشم وازم تست اعتیاد خواستن بنده هم که فکر میکردم مثل همیشه هست تست دادم ولی اینبار تست ۷گانه بود که متادون هم نشون داد و باعث شد که از لیست حذف بشم فقط بخار یه قرص ۵که ۲۴ساعتی یکبار مصرف میکردم ۱۲سال زحمتم ازدست داره میره .اونجا هرچی صحبت کردم که متادون جزو مسکن هست و برا ترک مواد قبول نکردن .حتی قبول نکردن بازدباره آزمایش بدم گفتن نمیشه
    ولی من تو یه سایت خوندم متادون نباید مانع استخدام بشه.لطفا اگه کسی اطلاعی داره یا راهی میدونه هست به من بگه خیلی ناراحتم .
    سپاسگزارم.امیدوارم این مشکل برا هیچکی پیش نیاد خیلی مواظب باشید.
    واینکه خیلیا میگن تست ۷گانه یا ۱۰ گانه گرون هست شرکتا نمیگیرن اینجور نیست چون هزینش با خودمون هست من بابت طب کار و تست و سو سابقه ۱میلیون خرجم شد تو این اوضاع که کف اداره کار پول میدن.وبدترین قسمتش اینه که همه هزینه ها انگار ریختم توی جوی آب.

    پاسخ
  • جم چرا دروغ میگی دکتر قلابی متادون قانونیت و در تست ازدواج مثبت نمیشه استخدامی رو نمیدونم

   پاسخ
   • عزیز دروغ نمیگه ، چرا همه شماها گمراهید‌ و اشتباه فکر میکنید ، در کل هر موادی برای خودش یه تست داره ، تست هروئین یا تریاک یا شیشه و حشیش هیچوقت تست متادن‌ رو‌ نشون‌ نمیده ، برای ازدواج هم خیلی کم هست جایی که از برگه تست هفت گانه یا دهگانه‌ که متادن‌ رو نشون میده استفاده کنن ، برای همین از شما نشون نداده‌ ، چون استفاده نکردن ، در کل هر آزمایشگاهی طبق درخواست از کارفرما یا سازمان یا برای ازدواج از انواع تست ها استفاده میکنن‌ که احتمال داره برگه تست متادن‌ داخل نباشه ، پس نشون هم نمیده

    پاسخ
 • آیا خود متادون دارویی برای ترکش وجود داره یانه؟

  پاسخ
 • تست خود متادون نشان میدهد
  اما است مرفین ن

  پاسخ
 • بنده مدت چهار سال متادون مصرف کردم الان دوازده روز مصرف نمی کنم اگه تست بدم منفی میشه یا مثبت لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخ
 • درود
  چراهمه سایتها در لفافه حرف میزنن.فقط پونصد بار سوال رو میپرسن از خودشون ولی جوابی نمیدن.البته حق دارید این مایین که باید زرنگ باشیم و جواب رو ازتون در بیاریم چون به وضوح گفتنتون مشکل ساز میشه.درکل دمتون گرم

  پاسخ
 • درود بر شما خواستم بدونم برای کارت سلامت کسی که متادون مصرف می‌کنه چند روز بعد آخرین مصرف در آزمایش پاک نشون داده میشه ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 • سلام ببخشیداگه میشه بطورقطعی جواب این سوال روبدین که آیاشربت متادون درآزمایش ازدواج تست میشه بطورمعمولی آزمایشای ازدواج چندگانه بایدباشد

  پاسخ
 • کیا یعقوبی
  25 آبان 1401 19:28

  من الان 8روزه مصرف نکردم آیا منفی هستم

  پاسخ
 • ممد حسین
  28 مرداد 1401 19:49

  سلام.من برای استخدام در کارم عدم اعتیاد دادم و فقط روزی ی قرص ۵ استفاده میکردم ک متاسفانه ازمایشم مثبت شد و مجدد تا ۶ روز ویگ بایس ازمایش بدم ک بنظر میاد مجدد مثبت میشه.ب گفته خیلیا تا ۲۱ روز پس از مصرف نشان داده میشود.جهت اکاهی دوستان ب عرض رسوندم.یاعلی

  پاسخ
 • متادون در آزمایش اعتیاد برای ازدواج مشخص نمیشه

  پاسخ
 • سلام ایا قرض یا شربت متادون در ازمایش ادرار برای استخدام معلوم است یا نه

  پاسخ
  • دکتر سعید جلیلی نیکو
   6 تیر 1401 12:20

   سلام وقت بخیر در هر سازمان این موضوع متفاوته و هر سازمان با توجه به نیازهاش تست اعتیاد میگیره

   پاسخ
  • سید طاها
   3 خرداد 1402 14:34

   سلام.تا چند روز نباید متادون مصرف کرد که در آزمایش ادرار قابل شناسایی نباشد ؟؟برای استخدام آیا متادون گرفته میشود؟

   پاسخ
 • علیمرادی
  29 خرداد 1401 12:22

  سلام وقتتون بخیر سوالی دارم و اونم این هست که آیا متادون در آزمایش اعتیاد نشان داده می شود؟ اطلاعات ضد و نقیض بسیار زیاد بود و یمخوام بدونم کدوم درسته؟

  پاسخ
  • سلام خسته نباشیدمتادون تست مثبتی برای استخدامی داردیانه

   پاسخ
   • نگین امرای
    8 آبان 1402 23:26

    سلام من ۲۶ سالمه و نزدیک ب ۴ ساله دارم قرص متادون مصرف میکنم اما شده ک یک ماه دوماه نخوردم اما باز به سراغش رفتم حالا می‌خوام اهدای تخمک یا رحم جایگزینی انجام بدم آیا چندروز طول می‌کشه ک اثراین قرص ازبدن من خارج بشه و من ازمایشاتم منفی بشه و چی مثچصرف کنم ک با علایمی ک خیلی سخته کنار بیام چون خیلی تصمیم گرفتم کنارش بذارماما سر سه روز حالم خیلی بد وبدترشده ممنون میشم جواب منوبدید

    پاسخ
  • دکتر سعید جلیلی نیکو
   16 اردیبهشت 1402 15:34

   سلام دوست عزیز
   بله مشخص میشه

   پاسخ
   • با سلام سوالی ک دارم این ک ایا امکان مثبت شدن تست متادون بعد از ۱۵ روز هم هست ؟ چون من بعد از ۱۴ روز از آخرین مصرف تست دادم و نتیجه مثبت شد

    پاسخ
   • دکتر عزیز من برای ملوانی سر کشتی آزمایش اعتیاد دادم
    ۵ساله دارم متادون مصرف میکنم
    اما تستم منفی بود..
    اما شنیدم آزمایشی که تو کلینیک شیان تهران میگیرن متادون رو نشون میده
    چجوریه یه جا منفی نشون میده یه جا مثبت؟

    پاسخ
    • آیا مصرف یک‌چهارم قرص 40 در هر 24 ساعت ازمایشو مثبت میکنه واسه استخدامی کارخانه شغل کارگری لطفا جواب بدین ممنون

     پاسخ
 • علی مرادی
  26 خرداد 1401 11:26

  سلام چرا در هرمقاله ای یه چیزی نوشتن
  سوال
  آیا متادون در ازمایش ازدواج مشخص میشود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست